HAKKIMIZDA

Sizin için en iyisini yapıyoruz...1994 yılında Ankara, Rüzgarlı Sokak’ta başlayan ticari faaliyetlerimiz; bizim gayretimiz, müşterilerimizin de desteği ile her geçen gün gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir. 2003 yılından itibaren cam balkon imalat ve montaj işlemlerini de yürütmeye başladık. Sektörümüzdeki gelişmeler yakından takip edilmekte, gelişen teknoloji ve teknikler imalata yansıtılmakta, yapılan her işte en üst kalite ve müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. VİZYON, yaptığı çalışmalar ile kalite, sağlamlık ve teknoloji olarak yüksek standartta cam balkonlar üretmektedir. Kullandığı ana malzemeleri satın alırken, TSE Belgesi veya uluslararası standartlara uygunluk aramakta, doğrudan fabrikalardan ürün almaktadır.

Cam balkon, ısı cam balkon, sürgülü cam balkon, katlanır cam balkon, alüminyum cam balkon fitili, plastik cam balkon fitili, teras cambalkon kapama, villa cam kapama, duşakabin ve winsa pvc doğrama alanlarında Ankara'da hizmet vermekteyiz.

İnanıyoruz ki; ürünlerimiz, hizmetimiz, danışmanlığımızla, doğru seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacak ve beklentilerinizin tam karşılığını verebilecek tek kuruluş;

VİZYON CAM BALKON'dur.

Ticaret Odası Kaydı

Vizyon Cam balkon 11.03.2003 yılından bu yana ticaret odasına kayıtlı bir firmadır.

ato-kayit-belgesi

Tescil Belgesi

www.vizyoncambalkon.com tescillenmiş bir cam balkon markasıdır.

cambalkon-tescil-belgesi

Yurtiçi Fuar Katılımı

Cam balkon sektörünü yurtiçi saygınlığı olan yapı fuarlarında temsil etmekteyiz.

yapi-fuar-belgesi