ALÜMİNYUM FİTİLLER

TÜRKİYE'nin her tarafına kargo ile gönderilir. Mükemmmel izalosyon, ömür boyu kullanım...


Alüminyum cam balkon fitillerimiz 6063 serisi birinci sınıf alüminyumdan üretilmiştir. Bu sınıfa giren alüminyumlar alaşım kalitesi, sertlik derecesi olarak cam balkon sektörü için en uygun malzemelerdir. Aynı zamanda alüminyum cam balkon fitili montajı hizmeti vermekteyiz.

cam-balkon-H-fitil

H Fitil

8 mm büyük (H) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Yanyana gelen iki camın ortasına uygulanır. Camlardan bir tanesine silikonla yapıştırılır, diğer tarafı içindeki iki taraflı kıl fitillerle yanındaki camı kavrar. İki cam için bir fitil kullanılır. Camlardaki esnemeyi azaltır, ses ve ısı yatılımı sağlar.

90 TL / metre

cam-balkon-h-fitil

h Fitil

8 mm küçük (h) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille yalıtım sağlar. Aynı uygulama yanındaki cama yapılarak, karşılıklı olarak uygulanır. Açılan kanatlara ve 90° köşe dönüşlere uygulanır. Mükemmel bir ses ve ısı izolasyonu sağlar.

70 TL / metre

cam-balkon-acili-fitil

22,5° Açılı Fitil

8 mm kalınlıktaki camlara uygulanır. 22,5° alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. 45° dönüşlü köşelerde, değişik açılı ve oval cam balkonlarda uygulanır. Karışlıklı her iki cama birer kenarından silikonla yapıştırılır, diğer kıl keçeli kenarlar açılı cam balkonlarda rüzgar, toz, ses ve ısı izolasyonu sağlar.

90 TL / metre

cam-balkon-acili-fitil

45° Açılı Fitil

8 mm kalınlıktaki camlara uygulanır. 45° alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. 90° dönüşlü köşelerde, açıklıkların kapanması için uygulanır. Karışlıklı her iki cama birer kenarından silikonla yapıştırılır.

90 TL / metre

cam-balkon-doksan-derece-kose-fitili

90° Açılı Fitil

6063 Alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. 90° dönüşlü köşelerde uygulanır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenar yanındaki camı arka taraftan kavrayarak izolasyon sağlar.

140 TL / metre

cam-balkon-kose-fitil

135° Açılı Fitil

6063 Alaşımlı alüminyumdan üretilmiştir. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille köşe dönüşlerde tam izolasyon sağlar. 135° köşe dönüşlere uygulanır.

140 TL / metre

cam-balkon-H-fitil

8 Mm Plastik h Fitil

8 mm Plastik küçük h cam balkon fitili olarak adlandırılır. UHV katkılı dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Açılan kanatlara ve köşe dönüşlerine (h) fitil, ortadaki düz camlara (H) fitil kullanılır. Plastik esaslı malzeme olduğu için zamanla sararır ve kırılmalar başlar.

28 TL / metre

cam-balkon-h-fitil

8 Mm Plastik H Fitil

8 mm Plastik cam balkon Büyük H fitili olarak adlandırılır. UHV katkılı dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Açılan kanatlara ve köşe dönüşlerine (h) fitil, ortadaki düz camlara (H) fitil kullanılır. Plastik esaslı malzeme olduğu için zamanla sararır ve kırılmalar başlar.

30 TL / metre

cam-balkon-acili-fitil

10 Mm Plastik h Fitil

10 mm Plastik küçük h cam balkon fitili olarak adlandırılır. UHV katkılı dayanıklı plastik malzemeden yapılmıştır. Açılan kanatlara ve köşe dönüşlerine (h) fitil, ortadaki düz camlara (H) fitil kullanılır. Plastik esaslı malzeme olduğu için zamanla sararır ve kırılmalar başlar.

40 TL / metre

cam-balkon-H-fitil

10 Mm h Fitil

10 mm küçük (h) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Bir kenarından cama silikonla yapıştırılır, diğer kenarı içindeki kıl fitille yalıtım sağlar. Aynı uygulama yanındaki cama yapılarak, karşılıklı olarak uygulanır. Açılan kanatlarda ve 90° köşe dönüşlerde kullanılır. Mükemmel ses ve ısı izolasyonu sağlar.

110 TL / metre

cam-balkon-h-fitil

10 Mm H Fitil

10 mm büyük (H) alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. Yanyana gelen iki camın ortasına uygulanır. Camlardan bir tanesine silikonla yapıştırılır, diğer tarafı içindeki iki taraflı kıl fitillerle yanındaki camı kavrar. İki cam için bir fitil kullanılır. Camlardaki esnemeyi azaltır ve çok iyi ses ve ısı yatılımı sağlar.

120 TL / metre

cam-balkon-acili-fitil

10 Mm 45°Açılı Fitil

10 mm kalınlıktaki camlara uygulanır. 45° alüminyum cam balkon fitili olarak adlandırılır. 90° dönüşlü köşelerde, değişik açılı ve oval cam balkonlarda uygulanır. Karşılıklı her iki cama birer kenarından silikonla yapıştırılır. Bazı durumlarda küçük h fitille birlikte kullanılması gerekebilir. Köşelerdeki açıklıkların kapanmasını sağlar.

120 TL / metre

dusakabin-alt-suluk

Duşakabin Alt Suluk

Pivot açılan duşakabin kapılarında su sızdırmazlık için kullanılır. Cam kalınlığı 6 mm. olan kabinler için uygundur.

120 TL / 200 Cm (1 Ad.)

dusakabin-miknatisli-fitil

Duşakabin Mıknatıslı

Duşakabin cam kapılarında karşılıklı takılarak, su sızdırmazlık için kullanılır. Cam kalınlığı 4 mm ve 6 mm kabinler için uygundur.

250 TL / 200 Cm (1 Tk.)

dukakabin-yan-suluk-fitili

Duşakabin Yan Suluk

Duşakabin yan camlarında her iki tarafa takılarak, su sızdırmazlık için kullanılır. Cam kalınlığı 4 mm ve 6 mm kabinler için uygundur.

120 TL / 200 Cm (2 Ad.)

Ankara cam balkon fitili firması olarak; alüminyum cam balkon fitili, plastik cam balkon fitili, cam balkon, ısı cam balkon, winsa pvc, duşakabin toptan ve parakende satışı yapmaktayız.

Eskimiş ve yıpranmış cam balkon fitillerinin değişimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususların başında, milimetrik olarak ölçü alınması gelmektedir. Ayrıca açılan kanatlar, orta kısımdaki camlar ve değişik açılı köşelerdeki camlara hangi tür fitillerin uygulanacağı konusunda firmamızdan danışmanlık alabilirsiniz.

Alüminyum cam balkon fitili fiyatları, plastik cam balkon fiyatları, cam balkon fitili montajının nasıl yapılacağı gibi hususlarda size en uygun kalite ve fiyatı sunabilmek için her zaman hazırız.